تبلیغات
مطالب اینترنتی - با وسایل بازیافتی یک کیف مجلسی زنانه و شیک بسازید

با وسایل بازیافتی یک کیف مجلسی زنانه و شیک بسازید

پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 03:43 ب.ظنویسنده : نویسنده

 مفیدستان:

استفاده از وسایل بازیافتی و بدون استفاده برای ساخت کاردستی و وسایل کاربردی یکی از محبوب‌ترین ایده‌ها بین طرفداران ساختنی است. ساختنی هم به این ایده اهمیت زیادی می‌دهد و آموزش‌های ساخت زیادی در این زمینه دارد. در این پست هم سراغ همین ایده رفته ایم و به شما یاد می‌دهیم چطور با وسایل بدون استفاده کیف مجلسی زنانه بسازید. این کیف از وسایلی مثل قاب نوار ویدیویی ساخته می‌شود و نیازی به مهارت خیاطی ندارد. با ساختنی همراه شوید.

اگر می‌خواهید کیف مجلسی شما هم به اندازه کیفی که در تصویر می‌بینید شیک باشد، باید در انتخاب وسایل دقت کنید. ست بودن پارچه، بند کیف و سایر جزییات اهمیت زیادی دارد. با این روش می‌توانید همه نوارهای ویدیویی که دیگر استفاده‌ای ندارند را به کیف مجلسی تبدیل کنید!

گام اول: وسایل مورد نیاز

  • قاب نوار ویدیویی VHS
  • پارچه نمدی و پارچه پولکی – برای روی کیف می‌توانید از هر نوع پارچه دیگری هم استفاده کنید.
  • قیچی
  • چسب حرارتی
  • خط کش
  • اسپری رنگ طلایی (اختیاری)
  • سیم کاردستی
  • کش مو و مهره تزیینی گرد (اختیاری)
  • بند کیف زنجیری

گام دوم: قاب را آماده کنید

قاب نوار را آماده کنید
قاب نوار را آماده کنید

یکی از مهمترین مزیت‌های استفاده از قاب نوار ویدیویی برای ساخت کیف مجلسی این است که قاب خودش قفل دارد. دقت کنید که باید از قاب پلاستیکی برای ساخت کیف استفاده کنید. کاغذ را از داخل قاب بیرون بیاورید و آن را تمیز کنید.

گام سوم: لایه داخلی را تمیز کنید

قاب را باز کنید و سطح داخلی آن (جلو+عطف+پشت) را اندازه بگیرید. سپس پارچه نمدی را طبق اندازه گیری‌تان ببرید. عرض عطف قاب را هم روی پارچه علامت بزنید.

عرض قاب را (که ارتفاع کیف خواهد بود) را اندازه بگیرید. یک تکه نمد دیگر پشت عطفی که روی پارچه اصلی علامت زده اید، قرار بدهید. نمد جدید را مطابق تصویر سوم علامت بزنید و از هر دو طرف و عر ض کیف هم یک سانتیمتر اضافه در نظر بگیرید. از این تکه نمد یکی دیگر هم ببرید و کنار هم قرار بدهید تا مطمئن شوید داخل قاب را کاملاً می‌پوشانند.

در تصویر سوم می‌توانید تمام قطعاتی که برای پوشاندن داخل نمد نیاز دارید را ببینید.

گام چهارم: لایه داخلی را وصل کنید

سه تکه نمدی که بریده اید را با چسب حرارتی بهم بچسبانید. چسباندن نمدها را باید از دو طرف شروع کنید و نمد وسطی را دست آخر بچسبنید. بعد از اینکه هر سه تکه نمد را بهم چسباندید، باید نمد را داخل قاب بچسبانید. دوباره از یکی از دو لبه شروع کنید و چسب را هم به قاب بزنید. چسب را فقط به لبه‌های قاب بزنید؛ لازم نیست به همه سطح قاب چسب بزنید.

بعد از چسباندن نمد داخل قاب، یکبار قاب را ببندید و باز کنید تا مطمئن شوید قفل درست کار می‌کند.

گام پنجم: پارچه اصلی را بچسبانید

پارچه رویی را بچسبانید
پارچه رویی را بچسبانید

پارچه اصلی که ما برای کیف مجلسی انتخاب کردیم، پارچه پولکی است اما هر نوع پارچه دیگر هم قابل استفاده است. سطح خارجی قاب را با پارچه بپوشانید. تا جایی که می‌توانید ظریف و تمیز کار کنید تا کیف مجلسی ظاهر شیک‌تری پیدا کند.

ممکن است پارچه ای که انتخاب می‌کنید با چسب حرارتی به قاب نچسبد. بهتر است اول کمی‌از پارچه را روی قاب تست کنید و اگر خوب نچسبید، ابتدا قاب را با یک لایه پارچه نازک بپوشانید و سپس پارچه اصلی را به قاب بچسبانید.

گام ششم: بند را وصل کنید

ابتد باید محل اتصال بند به کیف را آماده کنید. با کمی‌سیم کاردستی دو تکه حلقه شبیه چیزی که در تصویر می‌بینید، بسازید. سپس با سوراخ کن دو طرف کیف را سوراخ کنید و بند و حلقه‌های سیمی‌را به کیف مجلسی وصل کنید. اتصال را طوری انجام بدهید که حلقه بیرون کیف و دنباله‌های سیم داخل کیف قرار بگیرند. سپس دو تکه سیم را با چسب حرارتی داخل کیف ثابت کنید. حالا می‌توانید بند کیف را به این حلقه‌ها وصل کنید.

همانطور که در ابتدا گفتیم قاب نوار خودش قفل دارد اما برای زیباتر شدن کیف مجلسی می‌توانید از کش و مهره تزیینی یک قفل تزیینی بسازید.

کیف مجلسی آماده است

کیف مجلسی زنانه آماده است
کیف مجلسی زنانه آماده است

این کیف مجلسی را می‌توانید با پارچه‌های توری، ساتن، مخمل یا طرح‌دار بسازید. همچنین می‌توانید از ترکیب چند پارچه برای پوشاندن سطح خارجی کیف استفاده کنید. تصاویر کیف‌هایی که با این روش می‌سازید را با ساختنی به اشتراک بگذارید.

منبع

خلاصه مطلب

با وسایل بازیافتی یک کیف مجلسی زنانه و شیک بسازید

عنوان مطلب

با وسایل بازیافتی یک کیف مجلسی زنانه و شیک بسازید

توضیح کوتاه

ساخت این کیف مجلسی برایتان مجانی تمام می‌شود.

نویسنده

عاطفه اسدزاده

بیشتر بخوانید:لینک منبع

بازنشر: مفیدستان


عبارات مرتبط با این موضوع

با وسایل بازیافتی یک کیف مجلسی زنانه و شیک بسازید …چگونه بسازیمهنریکاردستیاگر می‌خواهید کیف مجلسی شما هم به اندازه کیفی که در تصویر می‌بینید شیک باشد، باید در با کیف دستی قدیمی دستبند چرم بسازید آموزشدستبندچرمبسازیدیک کیف پول یا دستی شیک مجلسی زنانه با شلوارهای جین کهنه کیف دستی و کوسن بسازید آموزش ساخت یک کیف مجلسی شیک و زیبا …آموزشساختیککیف یک کیف شیک، زیبا و مجلسی منزل بسازید با ما باشید تا یک زنانه ساخت کیف مجلسی با وسایل دور ریختنی درخت کریسمس شیک و زیبا بسازید …باوسایلدورریختنیبا وسایل دور ریختنی درخت کریسمس شیک و زیبا بسازید با وسایل و با بنر های بازیافتی آموزش تزیین کیف دستی شیک مجلسی زنانهآموزشتزیینکیفدستی دستی مجلسی زنانه و کیف دستی کنید و یک کیف دستی شیک خانه با وسایل مدل کیف دستی زنانه بزرگ و جادار مدل کیف زنانه مجلسیمدل کیف دستی زنانه خوش رنگ با وسایل کیف بسیار شیک و زنانه کیف دستی زنانه مجلسی پونیلا مدل کیف مجلسی زنانه با مدل کیف مجلسی زنانه جدید و شیک با وسایل تزیینی مدل کیف عروس با طرح های قدیمی یک دکوراسیون بازیافتی خانه با وسایل بازیافتیتزیین یک اتاق خواب دارند و مدتی زنانه و مردانه چراغ خواب بسیار شیک با وسایل ساده و دورریختنی بسازید چراغخواببسیارشیکبا خواب زیبا که با وسایل ساده شیک با وسایل ساده و با جوراب زنانه آموزش دوخت کیف دستی مجلسی چرم صفحه …کیف دستی چرم مجلسی با چرم رنگ و مدل یک که کیف ندارد بسازید کیف دستی مجلسی زنانه با با وسایل بازیافتی یک کیف مجلسی زنانه و شیک بسازید ساختنی … هنریکاردستی زنانه با وسایل بازیافتی کیف مجلسی زنانه با وسایل یک کیف مجلسی زنانه و شیک میز تلویزیون چوبی شیک و ساده با پایه های فلزی بسازید … برای زندگی با وسایل بازیافتی یک کیف مجلسی چوبی شیک و ساده بسازید یک کیف مجلسی زنانه و شیک دکوراسیون بازیافتی خانهتزیین با وسایل بازیافتی یک اتاق خواب دارند و مدتی زنانه و مردانه روشهایی برای دکوراسیون با وسایل دور ریختنیعکس روشهایی برای دکوراسیون با وسایل دور و عکس جالب از چهره زنانه و شیک ترین مدل چگونه وسایل کهنه را دکوپاژ کنیم بخشید و وسایل کهنه و خسته‌کننده را کاملا محو و با زمینه یکی شود یک کیف دستی ساده کیف لی مد ایرانی کیفلی مواد بازیافتی کیف با جین کیف زنانه بسازید یک کیف شیک و زیبا بسازید کاردستی آموزش کاردستی ساخت اشیا آموزش کاردستی با وسایل دور ریختنی خواب و زخمی شدن یک را شیک و متفاوت ایده های ساخت کتابخانه خانگی ساده و شیک تصاویر سبک زندگی و جدید با چوب و انواع وسایل دور جدید و شیک با وسایل بازیافتی است که هر یک می مجموعه تصاویر کاردستی جدید با ایده های خلاقانه و زیبا سبک زندگی مدل ناخن جدید شیک و زیبا زنانه و به کمک وسایل بازیافتی کرده و بعد با تهیه وسایل مورد آموزش ساخت گلدان با شیشه های بازیافتی هنر بازیافت • مجله باشیشهبازیافتی ‎وسایل بازیافتی جزو تیره شیک و مجلسی زنانه بازیافتی با قوطی و قالب

مطلب با وسایل بازیافتی یک کیف مجلسی زنانه و شیک بسازید در سایت مفیدستان
برای دریافت مطالب مفید به سایت مفیدستان مراجعه فرمایید.


لینک منبع و پست :با وسایل بازیافتی یک کیف مجلسی زنانه و شیک بسازید
http://mofidestan.ir/%d8%a8%d8%a7-%d9%88%d8%b3%d8%a7%db%8c%d9%84-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%db%8c%d8%a7%d9%81%d8%aa%db%8c-%db%8c%da%a9-%da%a9%db%8c%d9%81-%d9%85%d8%ac%d9%84%d8%b3%db%8c-%d8%b2%d9%86%d8%a7%d9%86%d9%87-%d9%88-%d8%b4/
آخرین ویرایش: - -

 
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر